Güryapı; 1989 yılından bu yana kaliteden ödün vermeden kendini geliştirmektedir.

  • GSM: 0 546 505 71 00
  • info@guryapicitsistemleri.com
  • Ozanlar Mah. Prof.Dr. Sebahattin Zaim Bulvarı
    No: 44 Adapazarı / SAKARYA

  • Destek Hattı
    0 264 373 61 31

Otomatik Kapı Motorları

Otomatik Kapı Motorları

Doğru otomatik kapı motorunu bulmamızda ilk aşmamız gereken problem kapı türünün belirlenmesidir. Aslında çoğu kişi burada doğru kapı türünün sadece bir tane olabileceğini düşünebilir. Fakat fiziksel şartlar el vermese bile farklı türlü kapı modelleri aynı yere de kullanılabilir. Dairesel kapılar ile katlanabilir kanatlı kapılar aynı mekanlarda kullanılabilir. Burada kullanılabilecek otomatik kapı motorları farklıdır. Bu örneğe benzer örnekleri daha da fazlalaştırabiliriz. Hele ki konu otomatik garaj kapısı ise burada alternatifler de daha da fazlalaşmaktadır.

Otomatik kapı türü belirlendikten sonra elbette iş otomatik kapı motorunu belirlemeye gelir. Her ne kadar kapının fiziksel özellikleri ilk belirleyici unsur gibi gözükse de birtakım isteklerimiz alternatif otomatik kapı motoru seçeneklerini önümüze getirebilir.

Burada belirleyici unsurlar, kapının uzunlukları, ağırlıkları, çalışma sıklıkları, açma kapanma hızları gibi özellikleri sayabiliriz.

Otomatik kapı motorlarını belirleyici bir diğer unsur ise, alternatif otomasyon sistemleri ile uyumunu söyleyebiliriz. İlave özellikler ile otomatik kapımızı daha işlevsel kılmak için otomatik kapı motorunun bu isteklere cevap verebilecek teknolojik alt yapıya sahip olması da gerekmektedir.

Uygulamalarımız
Otomatik Kapı Motorları
Otomatik Kapı Motorları
Otomatik Kapı Motorları